7 Şubat 2014 Cuma

Eyvah Eyvah 3

Pazartesi günü Nautilus Cinemaximum'da izledik Eyvah Eyvah'ı arkadaşlarım ve eşimle. Ay ne güldük, ne eğlendik, ne hüzünlendik, Geyikli - Çanakkale manzaralarını gördükçe ne kıskandık, yazı ne özledik, Hüseyin ve Müjgan'ın evleri gibi evimiz olsun ne istedik anlatamam. 


Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgan'la da nihayet evlenmiştir. Mutlulukları Müjgan'ın hamilelik haberiyle bir kat daha artmıştır. Ancak çiftin hayatı maddi zorluklarla mücadele etmekle geçmektedir. Hüseyin daha fazla para kazanabilmek için geceleri yörenin en izbe mekanlarında bile klarnetini çalmaya devam etmektedir. Bu sırada Hüseyin'in yol arkadaşı olan Firuzan, artık ünlü bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını çıkmaya başlamıştır. Yakın dost olan ikilinin yolları ayrılıp başka hayatlar yaşıyor olsalar da ortak bir noktada buluşurlar: İkisi de hayatlarında önemli durumları tecrübe edecekleri bir dönemden geçmektedirler. 


Küfür olmadan da komedi filmi çekilebileceğinin iyi bir örneği olmuş bu film... Herkese tavsiye ederim...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İşte ben...

Fotoğrafım
İstanbul, Turkey
Benden merhaba.. 30 yaşlarında okumayı, gezmeyi, eğlenmeyi seven bir öğretmenim. Bir de 3,5 yaşında hayatımın Öykü'süne sahibim. Blogumda güzel vakit geçirmeniz dileğiyle...